Strona produktowa – Listing

Home/Strona produktowa – Listing

Strona produktowa – Listing

Większość ofert w sklepach internetowych wygląda podobnie. Zdjęcie produktu, opis i specyfikacja artykułu, opcje dostawy, cena towaru na sztukę. Te elementy są wspólne dla wszystkich serwisów, oferujących pośrednictwo w sprzedaży. Jednak zawartość ogłoszenia nie sprowadza się jedynie do tych podstawowych informacji. Wręcz przeciwnie. To, czego użytkownik może się dowiedzieć poza tymi niezbędnymi danymi, jest często tym, co przechyla szalę na korzyść podjęcia finalnej decyzji o zakupie. Jakie więc informacje oferuje swoim klientom Amazon w ramach ofert, zamieszczanych na platformie?

D:\Zlecenia\Amazon\Picture1.png

Prócz klasycznych informacji, wspomnianych wcześniej, jak nazwa, cena, czy opis artykułu, Amazon oferuje również takie dane, jak recenzje użytkowników (dokładne recenzje można przeczytać po kliknięciu w link, oznaczony na grafice powyżej), czy przeznaczenie wiekowe produktu (poniżej sprzedawcy, obok platformy), czyli grupa wiekowa, do której skierowany jest towar.

Kolejnymi, istotnymi elementami strony produktu są inne oferty sprzedawców. W prawej kolumnie ogłoszenia, można zobaczyć w jakiej cenie przedstawiony artykuł jest dostępny w ofertach innych dystrybutorów. Oferty przedstawione na tak zwanej short liście, widocznej na zdjęciu powyżej, są to pozycje topowe rankingu. Poniżej, wyświetlana jest liczba pozostałych ogłoszeń, dotyczących tego samego artykułu, w postaci linka, prowadzącego do pełnej listy pozostałych sprzedawców i proponowanych przez nich cen.

D:\Zlecenia\Amazon\Picture2.png

Dodatkowo, poniżej opisu i właściwości towaru, znajdują się dwie kategorie, dotyczące danego produktu – artykuły nowe, liczba ofert, prezentujących takie towary oraz cena najtańszej z tego typu ofert, a także artykuły używane, wraz z tymi samymi informacjami. Po przeskrollowaniu strony jeszcze niżej, można obejrzeć szczegóły produktu, gdzie znajduje się dokładna specyfikacja, jak również kategorie, do których przypisany jest produkt, ranking oferty w tych kategorii, a także odpowiedzi na pytania użytkowników, dotyczące danego artykułu.

D:\Zlecenia\Amazon\Picture3.png

Comments

comments

By | 2016-12-16T19:28:54+00:00 |Bez kategorii, Dla początkujących|Możliwość komentowania Strona produktowa – Listing została wyłączona