O mnie

Home/O mnie
O mnie 2016-12-19T20:38:52+00:00

C:\Users\HP\AppData\Local\Temp\G0768905.jpg

Kim jestem?

Jestem biznesmanem, przedsiębiorcą, a przede wszystkim człowiekiem takim, jak Ty, ceniącym sobie wolność i swobodę finansową.

Swój biznes opieram na produktach własnych, jak również na dystrybucji artykułów importowanych z Chin oraz zakupywanych online.

Od 2013 roku sprzedaję towary za pośrednictwem Amazon, nie tylko na rynkach europejskich (Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania), ale także amerykańskich (USA, Kanada).

Dzięki elastyczności, jaką daje ten model prowadzenia firmy oraz korzystanie z szeroko dostępnych udogodnień dystrybucji produktów, nie muszę zarządzać swoją działalnością z za biurka. Wystarczy mi laptop i dostęp do Internetu, a jestem w stanie w pełni koordynować swój biznes z każdego miejsca na świecie. Choćby z leżaka, na plaży w Tajlandii z przysłowiowym drinkiem z palemką w ręku.

Znalezione obrazy dla zapytania przedsiębiorcy na amazon

Dziś, będąc spełnionym przedsiębiorcą i posiadając szerokie doświadczenie w dystrybucji i redystrybucji produktów, chcę pomagać innym Polakom zaistnieć na światowych rynkach. Pomagam ludziom tworzyć biznes od zera, natomiast dużych producentów i dystrybutorów wspieram w podbiciu nowych rynków. Moją misją jest wsparcie tworzenia zautomatyzowanych przedsiębiorstw, dających niezależność finansową, a co za tym idzie, życiową wolność.